موبایل

ان‌شاء‌الله این وحدت سال‌های بعد هم ادامه‌دار باشد


محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، در جریان پنجاه و هشتیمن جلسه شورا و پس از مشخص شدن 7 گزینه شهرداری تهران اظهار کرد: در این مقطع ما برای انتخاب آقای هاشمی دو گزینه را داشتیم؛ یکی اینکه وی را انتخاب کنیم و یا اینکه فرد دیگری با شرایط ویژه انتخاب کنیم.

وی تصریح کرد: بر همین اساس قطعا اگر می‌خواستیم و شرایط اجازه می‌داد می‌توانستیم محسن هاشمی را به عنوان فردی توانمند، پاکدست و پرتلاش برای شهرداری تهران انتخاب کنیم اما اعتقاد داشتیم که حضور وی در شورا باعث انسجام بیشتری خواهد بود. حق‌شناس افزود: قاعدتا خروج محسن هاشمی از شورا پیام نامناسبی را به شهروندان می‌داد و اینک ما خوشحالیم که وی همچنان در شورا حضور خواهد داشت و تلاش می‌کنیم در 4 سال آینده با همکاری وی اتفاقات خوبی را در شهر رقم بزنیم.

به گزارش تسنیم، حسن رسولی دیگر عضو شورای شهر تهران ضمن تاکید بر انسجام و وحدت شورای شهر تهران گفت: همانند گذشته که در تذکری به دادستان کل کشور این انسجام را ارائه کرده بودم و هم‌اینک می‌بینیم که این انسجام در شورا وجود دارد. رسولی ادامه داد: با انتخاب 7 گزینه از جمله آقایان افشانی، انصاری لاری، حجتی، حسینی، مکارم، حناچی و میرزایی، هیئت رئیسه شورا فرآیندی را تهیه خواهد کرد تا با تک تک این عزیزان جلسه برگزار کنیم و در نهایت برنامه‌های خودشان را در صحن شورا ارائه کنند.

وی گفت: این نکته حائز اهمیت است که اسامی اعلام شده بر اساس حروف زر موبایلبا هستند نه اخذ آرا.

به گزارش تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی نیز ضمن اشاره به انسجام و وحدت شورای شهر تهران بیان کرد: انشاءالله این وحدت در سال‌های آتی هم ادامه داشته باشد و بتوانیم مردم تهران را راضی نگه داریم.