موبایل

شغل یک اصلاح طلب برای رضا پهلوی/ ارتباط نشست سعدآباد با استعفای نجفی/ توییت عجیب مشاور روحانی/ دلیل عصبانیت یک اقتصاددان از دولت/درخواست آیت الله جنتی از نمایندگان مجلس چه بود؟


ترس از پاسخ انتقام‌جویانه ایران

رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم از بیم اقدام احتمالی و انتقام‌جویی ایران در بالاترین سطح هشدار امنیتی قرار گرفته است. روزنامه هاآرتص در این زمینه گزارش داد، مقامات ارشد ایرانی روز سه شنبه به اسرائیل هشدار دادند که این حمله نظامی بدون پاسخ نخواهد ماند.

تشکیل جلسه اضطراری کابینه امنیتی اسرائیل در پی اظهارات ولایتی

خواهش جدی آیت‎الله جنتی از نمایندگان

دبیر شورای نگهبان با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: من از شما به عنوان نمایندگان ملت درخواست می‌کنم حمایت از کالای ایرانی را جدی بگیرید.

خواهش جدی آیت‎الله جنتی از نمایندگان: از آسایش‌ و استراحت‌تان کم کنید و به فکر مردم باشید

تکلیف شهردار تهران در نشست شبانه سعدآباد مشخص شد

در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری آیین نامه ای اظهار داشت: اخیراً گفته شده که در مورد تعیین تکلیف شهرداری تهران حاکمیت نظر داده است؛ بررسی کنید که در نشست پنج شنبه شب سعدآباد چه تصمیماتی گرفته شده است؟

حاجی دلیگانی گفت: در آن جلسه خط و نشان کشیدند که چه کسانی باید استعفا بدهند و چه کسانی باید جایگزین شوند. در نشست هایی برای شهرداری تهران تعیین تکلیف می شود و بعد می گویند حاکمیت و قوه قضائیه نگذاشته اند.

در ادامه علی مطهری هم تصریح کرد: اما اصل حرف شما درست است.

پشت پرده استعفای نجفی و پذیرش آن در شورای شهر/ تصمیمی که در سعدآباد برای شهردار گرفته شد

رضا پهلوی حداکثر می‌تواند سازمان توزیع آرد را اداره کند

سعید لیلاز ، فعال سیاسی اصلاح طلب و اقتصاددان حامی دولت می‌گوید اصلاح طلبان آماده همکاری با حکومت هستند و کشور باید به سمت همکاری اقتصادی با چین و روسیه گام بردارد. به اعتقاد لیلاز تا زمانی که یک دولت رادیکال در آمریکا هست که قصد دارد ایران را بی ثبات کند ، جمهوری اسلامی چاره‌ای ندارد که در سوریه جلوی او را بگیرد… لیلاز می گوید: من با یک میلیمتر عقب نشینی جمهوری اسلامی در برابر باج خواهی دولت جدید آمریکا موافق نیستم. باید به شدت با باج خواهی دولت جدید آمریکا برخورد شود. با قدرت هم باید برخورد شود… من به عنوان یک ایرانی با عدم ایستادگی در مقابل این تصمیم آمریکایی‌ها مخزر موبایلم. من به عنوان اصلاح طلب مخزر موبایل کوچک‌ترین کوتاه آمدنی در مقابل دولت ایالات متحده آمریکا هستم. من معتقدم ما باید در برابر تصمیم دولت آمریکا مبنی بر خروج از برجام، محکم ایستادگی کنیم. اگر در داخل کشور وفاق ملی ایجاد کنیم، اگر وحدت ایجاد کنیم، اگر با مردم صادق و شفاف صحبت کنیم و اگر خودمان در داخل کشور به فساد و بی تصمیمی دامن نزنیم  مقابله با آمریکا کاملا قابل مدیریت کردن است و مردم هم همراهی می‌کنند… من همیشه گفته‌ام رضا پهلوی با کل افرادی که در سیستم و دفتر خود دارد حداکثر قادر خواهد بود سازمان توزیع آرد ایران را اداره کند که البته آن را هم مطمئن نیستم. وی اصلا توانایی انجام کارهای بزرگ‌ تر را ندارد.

در مورد پرونده احمدی‌نژاد گفتم حکمتی وجود دارد

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه درنشست صمیمانه با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: در مورد پرونده احمدی‌نژاد گفتم حکمتی است که در آینده نه چندان دور روشن می‌شود و گفتم اگر حکمت آن را بگویم حکمت نیست. در مدت این سه چهار سال هیچ وقت به یاد ندارم که گفته باشم بخاطر مصلحت به پرونده رسیدگی نشده است.

اژه‌ای: درباره پرونده احمدی‌نژاد نمی‌توانم سخن بگویم/ علنی کردن برخی پرونده‌ها ممکن نیست

زیرساخت‌ «سروش» برای عضویت ۱۵میلیون کاربر آماده شد/تلگرام خطرناک است

ابوزر موبایلضل حسن‌بیگی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه امروز برای همه، اعم از مسئولان و مردم مشخص شده، این است که پیام‌رسان‌های خارجی، نظیر تلگرام، امنیت کافی ندارند و اطلاعات مردم به‌راحتی در اختیار بیگانگان قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: چند پیام‌رسان داخلی از جمله «سروش» آمادگی خودشان را اعلام کردند که تا 15 میلیون کاربر را ظرف چند روز آینده به‌کارگیری کنند.

تکذیب نیوز خروج بشار اسد و خانواده‌اش از سوریه و سفر به تهران

نیوزگزاری اسپوتنیک روسیه به نقل از یک منبع آگاه گزارش داد، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و خانواده‌اش این کشور را ترک نکرده‌اند و ادعاها در باره خروج آنها از سوریه صحت ندارد. علاوه بر نیوز فرار اسد به تهران، صبح امروز نیز نیوزی منتشر شد، مبنی بر اینکه بشار اسد با یک کاروان نظامی روسی عازم لبنان شده است. در همین زمینه، یک منبع آگاه به نیوزگزاری اسپوتنیک گفت: این گزارش‌ها کاملا اشتباه هستند.

تکذیب نیوز خروج بشار اسد و خانواده‌اش از سوریه و سفر به تهران

احمدی نژاد و جریانش به دنبال غصب حکومت هستند

محسن رفیق دوست در مصاحبه ای گفت: درمورد احمدی نژاد بسیار عریان و صریح صحبت می کنم. بنده ایشان را از ابتدا قبول نداشتم چرا که احمدی نژاد اساسا دنبال چیز دیگری است. همه کارهایی هم که در دوره هشت ساله ریاست جمهوری خود کرد برای این بود که بتواند “حکومت را قبضه کند نه دولت را”. باند احمدی نژادی ها درپی قبضه حکومت هستند. بنده آنها را جریان سالمی نمی دانم و معتقدم نظام به خاطر مصالحی دیگر تا کنون آنها را تحمل کرده اند…. من معتقدم به زودی نظام با احمدی نژاد برخورد قاطع خواهد داشت چون آبروی نظام اولویت بیشتری نسبت به اشخاص دارد. باید برای مردم و دنیا مشخص شود که آبروی و مصلحت نظام بر افراد اولویت دارند. حال می بینیم که یکی از یاران ایشان را زندان کردند و جرائمی برای وی مشخص کردند لذا به زودی نوبت به ایشان هم خواهد رسید و برخورد خواهد شد.

 مهمان ویژه جلسه امروز دولت

جلسه هیئت دولت امروز چهارشنبه به ریاست‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد. دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت نیز امروز به محل برگزاری جلسه هیئت دولت در پاستور رفت و با رئیس جمهور دیدار کرد. شمخانی را، تخت روانچی معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور همراهی می‌کرد. روز گذشته برخی منابع نیوزی از سفر غیرمنتظره نماینده ویژه پوتین به ایران و دیدار با دریابان علی شمخانی درباره مسائل منطقه به ویژه سوریه نیوز داده بودند.

  بزرگترین اختلاس‌گر بانکی ایران چه کاره است؟

 حسین دهباشی  پژوهشگر و فعال رسانه‌ای در توییتر خود نوشت: ۲۳ سال بعد مدیری که بزرگ‌ترین اختلاس بانکی تاریخ در حوزه مدیریت‌اش را در کارنامه داشت، واحد پول کشور را به کم‌ارزش‌ترین میزان در تاریخ ایران رساند!

 افشاگری سردبیر روزنامه اصلاح طلب درباره مدیریت ارز

سردبیر روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد در اینستاگرام خود افشاگریی درباره مدیریت ارز توسط دولتی ها به نمایش گذاشت.

 درگیری با داعش در ۴۵ کیلومتری مرزهای ایران

امیر خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران طی گفت‌وگویی با ماهنامه صف به تشریح توان بالگردی ارتش و موضوع مقابله با داعش در 45 کیلومتری مرزهای ایران پرداخته است. قربانی در این گفت‌وگو تاکید کرد: در سال 1393 که نیروهای گروهک تروریستی داعش تا 45 کیلومتری مرزهای ایران آمدند، مقام معظم رهبری محدوده مورد تهدید داعش را خط قرمز نظام می‌دانستند و هوانیروز با اطاعت اوامر و نظر به تدابیر ایشان وارد عمل شد و بلایی را که بر سر منافقین آورده بود را بر سر نیروهای تروریستی داعش آورد.

توان آمریکا تنها در حد حمله موشکی و بمباران هوایی محدود در سوریه است

سردار اسماعیل کوثری جانشین قرارگاه ثارالله(ع) سپاه پاسداران گفت: آمریکایی‌ها شاید به صورت مقطعی تهدیدهایی علیه سوریه داشته باشند، اما جبهه مقابله با تروریست در منطقه شکل گرفته و اینها ساکت نخواهند نشست.

واکنش یک مقام سپاه به اقدام نظامی علیه سوریه

 چرا افزایش نرخ دلار برنامه‌ریزی شده بود؟

حسین راغفر کارشناس اقتصادی در تحلیل خود درباره افزایش قیمت ارز گفت:  شواهد متعددی نشان می‌دهد که افزایش قیمت دلار این بار کاملا برنامه‌ریزی شده اتفاق افتاد. وقتی بازار ارز تعطیل بود؛ ما شاهد افزایش نرخ ارز بودیم. این نشان می‌دهد که یک جریان دیگری در کار است. سناریو‌های مختلفی وجود دارد که هرکدام از این‌ها می‌تواند ممکن باشد… وقتی روز یکشنبه قیمت دلار بالا رفت؛ آنقدر از بی برنامگی اقتصادی دولت عصبانی بودم که از آن به فروپاشی اقتصاد کشور یاد کردم و این اتفاق را نشانه‌های «ونزوئلایی شدن» اقتصاد خواندم.

آیت الله مکارم: چند دلال بزرگ ارز را اعدام کنید

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج خود در مسجد اعظم با اشاره به نوسانات ارز در کشور، عنوان کرد: حوادث چند روز اخیر در مورد مسئله ارز نشان داد توطئه جدیدی در کار است که منافقان داخلی با کمک اربابان خارجی دست به دست هم داده‌اند که کشور را به آشوب بکشند و اقتصاد مملکت را فلج کنند. وی افزود: یکی از کارها برای برخورد قاطع این است که چند مهره اصلی دلال ارزی که سعی دارند از این طریق کشور را به آشوب بکشند به عنوان مفسد فی الارض محاکمه و با رعایت موازین اسلامی اعدام کنند؛ تا سایرین حساب خود را بدانند. 

آیت‌ا.. مکارم: دولت ضرب‌ الاجلی برای تیم اقتصادی خود تعیین کند/ ما نمی‌گوییم دولت باید تضعیف شود اما

توییت عجیب مشاور رئیس جمهور

عبدالله گنجی درباره این توییت نوشت: این حرف یک روشنفکر نیست حرف کسی که در قدرت است الان باید در باره این مساله راهبرد و چکونگی اقدامش روشن و آماده باشد.به کف خیابان آوردن مسائل امنیت ملی برای مشورت در شب حادثه؟ چرا؟