موبایل

محصول جدید پورشه؛ رقیب خودروهای فرمول یک


شرکت خودروسازی آلمانی پورشه محصولی جدید به نام «۹۱۹ Evo» که از سرعتی بیش از خودروهای فرمول ۱ برخوردار است را مهیای حضور در میادین رقابتی می کند؛ محصولی که حتی اگر در مسابقات امسال رالی استقامت (WEC ) شرکت هم نکند نمی تواند بحث و حیرت رانندگان این شاخه از اتوموبیلرانی را به همراه نداشته باشد. نکته قابل توجه پیرامون این محصول استثنایی پورشه سرعت بی بدیل آن است که گفته می شود حتی از خودروهای فرمول ۱ و مدل قبلی خود «۹۱۹ Hybrid» نیز بیشتر است و همگان بی صبرانه منتظر حضور این خودرو در میادین رقابت های استقاومتی هستند.

919 Evo پورشه آماده برای جدال با خودروهای فرمول 1 ! +تصاویرپورشه که سابقه قهرمانی در مسابقات استقامت سال 2017 با ترکیب رانندگان آندره لوترر، نیک تاندی و نیل جانی با مدل «919 Hybrid» دارد حال قصد دارد که قدرت خود در این مسابقات را باز نیز به رخ رقیبان خود بکشد و اعلام کرده است که با جدید ترین محصول خود «919 Hybrid» که مزرهای سرعت را جابه جا می کند در فستیوال سرعت «goodwood» حاضر خواهد شد.

919 Evo پورشه آماده برای جدال با خودروهای فرمول 1 ! +تصاویر919 Evo پورشه آماده برای جدال با خودروهای فرمول 1 ! +تصاویرپورشه در توضیح مشخصات این خودرو از پیشرانه ای 2 لیتری توربو که 720 اسب بخار قدرت تولید می کند و بالاترین سرعت در میان خودروهای فرمول 1 را بدست می آورد، اشاره کرده است. البته جدای از پیشرانه، تغییراتی که در ظاهر خودرو ایجاد شده و شامل دیفیوزر و بال عقب می شود، بر قدرت و قابلیت این محصول افزوده است.