موبایل

نقاط ضعف نیمه اول را برطرف کردیم و بردیم/ نتیجه خوبی کسب کردیم


به گزارش مهر، وینفرد شفر پس از پیروزی چهار بر یک امشب استقلال تهران مقابل سیاه جامگان مشهد در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: بابت بازی خوبی که در نیمه دوم انجام دادیم به هواداران تبریک می گویم و این برد را به تمام آنها تقدیم می کنم.

سرمربی استقلال تهران ادامه داد: نتیجه خوبی گرفتیم و بازی بسیار محکمی انجام دادیم. در زدن گل بسیار خوب بودیم. باید به تیم حریف هم به خاطر بازی خوبی که در نیمه اول انجام داد تبریک بگویم و نمی دانم چرا در انتهای جدول هستند.

وی درباره تغییر تاکتیک تیمش اظهار داشت: با توجه به نبودن وریا غفوری و خسرو حیدری می خواستم بویان را نود دقیقه بازی بدهم. همچنین باید از پژمان منتظری هم تشکر کنم که در نیمه دوم به خوبی بازی کرد. ضمن اینکه باید بگویم امید ابراهیمی نشان داد رهبر واقعی است و می تواند تیم را رو به جلو ببرد. شما دیدید که در نیمه اول ، مهاجم نداشتیم. تا اینکه علی قربانی را آوردیم و شرایط فرق کرد.

شفر در پاسخ به سوال نیوزنگار مهر مبنی بر اینکه در ابتدای نیمه دوم به هیچ وجه از روی نیمکت بلند نشد و آیا به خاطر عملکرد ضعیف بازیکنانش در نیمه اول چنین تصمیمی گرفته بود تصریح کرد: بابت این موضوع نبود. به بیژن طاهری گفتم کنار خط برود تا دستورات را بدهد. بعد از گلی که زدیم آمدم روی نیمکت نشستم. چون احساس کردم نیازی نیست به آنها انرژی مضاعفی بدهم و روی نیمکت نشستم. البته باز هم می گویم در نیمه اول نتوانستیم در دادن پاس های آخر خوب باشیم. با این حال این مشکلات را در نیمه دوم برطرف کردیم.

سرمربی استقلال در پایان نشست نیوزی وقتی دید کسی از او سوالی ندارد در سالن چند دقیقه ای ماند و به ساعتش اشاره کرد که هنوز وقت هست تا از من سوال بپرسید. جمله ای که با لحن شوخی گفت و پس از آن سالن کنفرانس را ترک کرد.