موبایل

فراخوان جایزه «مهرگان» منتشر شد


فراخوان دوره‌های نوزدهم و بیستم جایزه «مهرگان» اعلام شد.

به گزارش زر موبایل کتاب به نقل از ایسنا، در فراخوان این جایزه آمده است: دبیرخانه جایزه مهرگان با اعلام آغاز به کار دوره‌های نوزدهم و بیستم این جایزه، از نویسندگان و ناشران محترم دعوت می‌کند تا در صورت تمایل سه نسخه از هر عنوان کتاب منتشرشده خود را به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند. مهلت ارسال آثار برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۶ تا پایان تیرماه ۱۳۹۷ و برای کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۷ حداکثر تا پایان اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ خواهد بود.
در بخش جایزه مهرگان ادب، رمان‌ها و مجموعه داستان‌های تالیف‌شده و در بخش مهرگان علم (علم برای همه) کتاب‌های تالیف یا ترجمه‌شده با موضوع محیط زیست داوری خواهد شد.  
نویسندگان برای اطلاع از ارسال یا عدم ارسال کتاب خود می‌توانند موضوع را از طریق ناشر اثر پیگیری کنند و چنان‌چه به هر علتی کتاب توسط ناشر ارسال نشده بود، ارسال کتاب توسط نویسنده بلامانع است.
در این دوره جایزه مهرگان ادب رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی که چاپ اول آن‌ها در خارج از ایران و به زبان فارسی منتشر شده نیز داوری می‌شود. بنابراین نویسندگان می‌توانند کتاب‌های خود را که در بازه زمانی ۲۱ مارس ۲۰۱۷ تا ۲۰ مارس ۲۰۱۹ (سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷) چاپ شده حداکثر تا ۲۱ می ۲۰۱۹  (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند.

نشانی برای ارسال کتاب‌ها: تهران – صندوق پستی ۵۵۵-۱۹۶۱۵
ایمیل (برای ارتباط و پیگیری امور) :  mehreganprize@gamil.com 
کانال (برای آگاهی از اطلاعیه‌ها و نیوزهای مهرگان) :  https://t.me/mehreganprize_fa  

دبیرخانه جایزه مهرگان
۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷»