موبایل

وحید امیری:برابر پرتغال تلاش دوچندان می کنیم


به گزارش باشگاه نیوزنگاران جوان، وحید امیری مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا تمجید کرد و اظهار کرد : امکانات ایران و اسپانیا اصلا قابل مقایسه نیست و آنها با تدارک قوی وارد مسابقات شدند اما با این حال همه دیدید که موقعیت های گلزنی ایران و اسپانیا برابر بود. باید بپذیریم حریفان با تدارک بهتری به جام جهانی آمده بودند .

مهاجم ملی پوش فوتبال ایران از حمایت سلطانی فر نسبت به تیم ملی نیز قدردانی کرد و گفت : شایسته است از وزیر ورزش و جوانان که از تیم ملی حمایت خوبی داشتند تشکر کنم ولی امیدوارم این حمایتها بیشتر شود تا بتوانیم با قدرت های برتر دنیا مقابله کنیم .

وحید امیری که حرکت او در رویارویی تک به تک با پیکه مدافع سرشناس اسپانیا مورد توجه مردم قرار گرفته است توضیح داد: ما مقابل اسپانیا شایسته باخت نبودیم و خوشحالم که از این تلاش مردم راضی هستند البته ای کاش آن صحنه به گل هم تبدیل می شد تا شادی مردم دو چندان شود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: ایران در برابر پرتغال هم با تمام توان و برای سربلندی به میدان می رود و قطعا تلاش دو چندانی خواهیم داشت تا از میدان بزرگ جام جهانی ۲۰۱۸ استفاده کنیم .