موبایل

چراغ سبز کی روش برای تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال


باشگاه نیوزنگاران جوان نوشت:  کارلوس کی روش روز گذشته در گفت و گو با یک رسانه انگلیسی و همچنین در نشست نیوزی پیش از بازی ایران و مراکش از آمادگی کامل تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا نیوز داده است.

این درحالی است که کی روش حدود ۴۵ روز پیش با اعلام نارضایتی از پیشنهاد فدراسیون برای تمدید قرارداد ۶ ماهه اش تا پایان جام ملتهای آسیا اظهار داشت پس از پایان جام جهانی از تیم ملی فوتبال ایران جدا می شود.

اظهارات اخیر کی روش پیش از مهم ترین بازی چهار سال اخیر تیم ملی ایران نشان می دهد او از موضع قبلی اش برای ادامه همکاری با تیم ملی عقب نشینی کرده و اگر شرایط فراهم شود احتمال دارد در پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قراردادش را تا پایان جام ملتهای آسیا امارات با ایران تمدید کند.

به نظر می رسد مسئولان فدراسیون که اکنون در روسیه حضور دارند در روزهای اخیر و در حالیکه مهدی تاج به دلیل بیماری از سفر به کشور میزبان جام جهانی خودداری کرده است، مذاکرات مثبتی با کارلوس کی روش انجام داده اند و نسبت به قبل توافق های بهتری با این مربی حاصل شده است. حال باید دید این مذاکرات سبب می شود کارلوس کی روش در جام ملتهای اسیا هم روی نیمکت تیم ملی بنشیند یا خیر؟