موبایل

بازگشایی مجدد سایت ثبت نام کارت بلیت نیوزنگاران


به گزارش مهر، علی پیرحسین لو در حاشیه بازگشایی بخش میانی خط ۷ مترو با حضور در جمع نیوزنگاران در پاسخ به سوالی درباره کارت بلیت نیوزنگاران اظهار کرد: از شنبه ۲۳ تیر ماه سایت ثبت نام کارت بلیت برای نیوزنگاران مجدداً بازگشایی شده است.

وی گفت: سایت تا پایان چهارشنبه همین هفته باز است و تمام نیوزنگارانی که مایل به استفاده از این کارت بلیت هستند می‌توانند مدارک خود را بارگذاری کنند.

همچنین بر اساس اطلاعیه که سازمان ترافیک منتشر کرده  است نیوزنگارانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام برای دریافت کارت بلیت رایگان وسایل حمل‌ونقل عمومی نشده‌اند، می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه به سایت register.eticket.tehran.ir مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند. پس از این تاریخ، زمان ثبت‌نام به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

نیوزنگارانی که در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند و مدارکشان کامل بوده، هفته گذشته پیامک تایید را دریافت کرده‌اند و می‌توانند کارت‌بلیت خود را طبق انتخاب قبلی خود در سایت، با مراجعه به ایستگاه‌های متروی گلبرگ و صادقیه یا از طریق پست دریافت کنند. هم‌چنین نیوزنگارانی که مدارکشان ناقص بوده، با پیامک از موضوع نقص مدرک خود مطلع شده‌اند و باید در مهلت اعلام شده نسبت به رفع نقص اقدام کنند.

 مدارک مورد نیاز شامل عکس پرسنلی، تصویر کارت ملی، معرفی‌نامه از رسانه و بیمه نیوزنگاری (در صورت بیمه نبودن، ۱۰ اثر منتشر شده در ۶ ماه اخیر) است که باید قبلا اسکن شده و در هنگام ثبت‌نام به صورت فایل در سامانه بارگذاری شود.