موبایل

فتاحی:امکان تغییر ساعت بازی پدیده و پرسپولیس وجود ندارد


به گزارش فارس، سعید فتاحی در خصوص اینکه شورای تامین شهر مشهد با برگزاری بازی پرسپولیس و پدیده در ساعت 20:45 مخزر موبایلت کرده است گفت:هنگامی که مسابقات لیگ فصل گذشته تمام شد ۲-۳ نامه برای هیات های فوتبال ارسال کردیم که با توجه به اینکه مرداد و شهریور فصل گرما در کشور است امکان برگزاری بازی ها در روز را نداریم.

وی افزود: نماینده ما وقتی به ورزشگاه می‌رود دستگاهی در اختیار دارد که 4 آیتم را می‌سنجد، اگر این عدد بالاتر از 36 باشد امکان برگزاری مسابقه وجود ندارد و یا اینکه داور حتما باید تایم آبخوری یا همان کولینگ برک بدهد.ما برای اینکه بازی را برگزار کنیم مجبور هستیم بازی را بعد از اذان مغرب برگزار کنیم. با توجه به اینکه بازی پرسپولیس پخش سراسری می‌شود اگر می‌خواستیم بازی را ساعت 20:10 برگزار کنیم به اذان تهران بر می‌خوردیم به همین دلیل وقتی این مسابقه افتتاحیه مسابقات است و مراسم خاصی برای لیگ امسال داریم به همین دلیل ساعت بازی را 20:45 انداختیم.

فتاحی تاکید کرد: قرار نبود بازی های استقلال و پرسپولیس در این ورزشگاه برگزار شود اما این کار خوب انجام شد و اگر قرار باشد بازی را در ورزشگاه امام رضا برگزار نکنیم باشگاه پدیده باید یک ورزشگاه دیگر برگزار شود. شما تصور کنید بازی ساعت 20:30 تمام شود در آنصورت یک حجم 30-40 هزار نفره وارد شهر مشهد می‌شود و در زمان اوج ترافیک شهر دچار مشکل می‌شود. به همین دلیل بازی را به ساعات پایانی شب موکول کردیم که راحت تر طرفداران دو تیم تردد کنند.

وی در خصوص اینکه اگر شورای تامین مشهد مخزر موبایل برگزاری بازی در این ساعت باشد گفت:با توجه به اینکه جمیع جهات را دیده ایم اگر دوستان نتوانند در آن ساعت بازی را برگزار کنند امکان برگزاری بازی در ساعت 18:30 وجود ندارد. همین حالا هم به باشگاه پدیده اعلام می‌کنیم که بلیت فروشی نشود که مردم سردرگم نشوند. از مردم هم می‌خواهند که در این بازی حرمت امام رضا(ع)را حفظ کنند و با خوبی و خوشی وارد و از ورزشگاه خارج شوند.