موبایل

تلویزیون یک سریال نمایش خانگی را می‌خرد


به گزارش ایسنا، تهیه‌کننده «بالشت‌ها» با اعلام نیوز خرید مجموعه «بالشت‌ها» از سوی تلویزیون درباره‌ ساخت برنامه کودک در حوزه نمایش خانگی و همچنین اقبال این مجموعه از سوی مخاطبان گفت: «این مجموعه بدون هیچ ادعایی در فضای سالم ساخته و تبدیل به یک کار پرفروش شد و توانست مخاطبان را راضی نگه دارد. کودکان نیز با این مجموعه ارتباط برقرار کردند.»

او با اشاره به اینکه با این مجموعه توانستیم در حوزه کودک در شبکه نمایش خانگی موفق باشیم، در عین حال یادآور شد: «هر چند بخشی از این مجموعه کپی شد، اما جای خوشحالی است که توانستیم کاری در شان مخاطبان بسازیم.»

آقاجان‌زاده با بیان اینکه ساخت مجموعه‌ای با تعداد بالای عروسک بسیار دشوار است، درباره مجموعه «بالشت‌ها» توضیح داد: «در این مجموعه ۱۵ عروسک در فضای خاص به مخاطبان معرفی شدند. این مجموعه بدون هیچ ادعایی با رده‌های یک و دو بازار برابری می‌کرد.»

او در پاسخ به اینکه آیا ساخت مجموعه بالشت‌ها ادامه خواهد داشت؟ اظهار کرد: «مشخص نیست اما تلویزیون قرار است حق پخش این مجموعه‌ را بخرد و احتمالا نوروز سال ۹۸ آن را پخش کند. این مجموعه شامل ۱۵ قسمت بود که قسمت آخر آن سه‌شنبه این هفته توزیع خواهد شد.»

داستان مجموعه «بالشت‌ها» با بازی داریوش فرضیایی این‌گونه روایت می‌شود: «بالشت‌ها» از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم‌ها به ستوه آمده‌اند و بر علیه آدم‌ها اعلان جنگ می‌کنند.