موبایل

هدف از پولی کردن تونل های تهران ایجاد نارضایتی وجنجال در پایتخت است


حجت الاسلام و المسلمین حسنعلی نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نیوزنگار زر موبایل با اشاره به تصمیم شهرداری تهران برای پولی کردن پنچ تونل شهر تهران و اتوبان صدر گفت: افراد اصلاح طلبی که در انتخابات شورای شهر رای آوردند، با تصمیمات خاصی به دنبال اهدافی غیر از خدمت به مردم هستند.

وی افزود: گران کردن هزینه زندگی در تهران، گرانی مرغ، گوشت و دیگر اقلام مورد نیاز معیشت مردم، همه در راستای ایجاد نارضایتی در بین مردم و کشاندن کشور به آشوب است.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوق مجلس با بیان اینکه در حال حاضر وزارت صنعت، معدن و تجارت اصلا معاونت بازرگانی ندارد، افزود: بازار افسار گسیخته است و زندگی بر مردم بسیار سخت شده است.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی گفت: این چه مدیریت و تنظیم بازار است که وقتی قیمت دلار بالار می رود، قیمت همه کالاها افزایش می یابد اما وقتی قیمت دلار کاهش می یابد، قیمت کالاها کاهش نمی یابد.

وی تاکید کرد: دست هایی در پشت پرده وجود دارد تا با گران کردن کالاها و معیشت مردم، در کشور شورش راه بیفتد وبرخی در شهرداری تهران  خواسته یا ناخواسته با تصمیمات خاص در این مسیر حرکت می کند.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوق مجلس با اشاره به افزایش کرایه مترو در تهران گفت: اخیرا با تصمیم شورای شهر طرح زوج و فرد در تهران اجرا می شود که حتی خودروهای دارای مجوز با ورود به محدوده طرح هم جریمه می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی تاکید کرد: این تصمیمات در راستای منافع مردم نیست و اهدافی در پشت این تصمیمات وجود دارد.

طرح پولی کردن پنچ تونل و اتوبان صدر تهران از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک در هفته گذشته ارائه شده و قرار است به شورای شهر ارسال شود.