صفحه اصلی / موبايل / اختراع جدید اپل در تولید آیفون بدون پورت!

اختراع جدید اپل در تولید آیفون بدون پورت!

حق امتیاز اختراع جدید اپل نشان می‌دهد آیفون جدید احتمالا بدنه‌ای کاملا شیشه‌ای و نمایشگری بدون لبه دارد که کناره‌های دستگاه را از چهار جهت می پوشاند. علاوه بر آن هیچ نشانی از پورت یا دکمه در بخش های کناری دستگاه دیده نمی‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، این حق امتیاز یک دستگاه الکترونیکی را توضیح داده که از ۶ وجه آن شیشه‌ای و دارای نمایشگر لمسی است. بخش تنظیم صدا نیز داخل دستگاه نصب شده و زیر نمایشگر قرار دارد. این بدان معنا است که اپل در نظر دارد دستگاهی بسازد که نمایشگر آن از طرفین امتداد می‌یابد.

تصاویر موجود در این حق امتیاز نشان می‌دهند در کناره‌های نمایشگر ویژگی‌هایی مانند میزان شارژ دستگاه و نوتیفیکیشن‌ها نشان داده می‌شوند. همچنین می‌توان در این بخش‌ها کلیدهای تنظیم صدا و همچنین دکمه روشن و خاموش دستگاه را قرار داد.

 

اختراع جدید اپل در تولید آیفون بدون پورت!
بنابراین احتمال دارد اپل با استفاده از فناوری مشابه Edge Sense( متعلق به اچ.تی.سی) و  Active Edge (متعلق به گوگل) استفاده کند. به این ترتیب کاربر با فشردن کناره های آیفون خود می تواند دستوراتی به دستگاه بفرستد. البته هنوز مشخص نیست شیشه نسبت به فشار دست چگونه واکنش نشان می‌دهد.

 

اختراع جدید اپل در تولید آیفون بدون پورت!

از سوی دیگر با حذف پورت‌های شارژ  بدان معنا است که آیفون برای شارژ باید از روش بی سیم مانند پدهای بی سیم استفاده کند. همچنین هدفون نیز با استفاده از بلوتوث به آن متصل می شود.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

امکان‌پذیر شدن شناسایی مشکلات رجیستری از طریق کد دستوری

امکان‌پذیر شدن شناسایی مشکلات رجیستری از طریق کد دستوری

سامانه اطلاع رسانی ثبت تلفن همراه (همتا) اعلام کرد: سیستم هوشمند شناسایی و رفع مشکل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *