صفحه اصلی / اخبار گوشی و تبلت / انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای ال جی جی ۸

انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای ال جی جی ۸

انتشار نسخه پایدار اندروید ۱۰ برای ال جی جی ۸

۱۰ آذر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

در اخبار گوشی و تبلت

از مدتی پیش نسخه بتای سیستم عامل اندروید ۱۰ گوگل را برای گوشی آغاز کرده بود. به تازگی هم نسخه پایدار برای این دستگاه منتشر شده است.

ال جی در ماه گذشته نسخه بتای سیستم عامل اندروید ۱۰ برای گوشی ال جی جی ۸ تینکیو را در کشور کره جنوبی منتشر کرده بود. در این گزارش هم آمده که ال جی نسخه پایدار اندروید ۱۰ را برای این گوشی در کشور کره جنوبی منتشر کرده است. این بروزرسانی با نسخه G820N20c منتشر خواهد شد. در حال حاضر ال جی لیست کامل تغییرات این بروزرسانی را منتشر نکرده است. اما اطلاع داریم که در این بروزرسانی، بسته امنیتی نوامبر ۲۰۱۹ به همراه قابلیت های مهم اندروید ۱۰ قرار دارد.

در حال حاضر اطلاع داریم که این بروزرسانی تا چند هفته آینده برای تمام کاربران گوشی ال جی جی ۸ تینکیو در کشور کره جنوبی منتشر خواهد شد. اما مشخص نشده که این بروزرسانی در آینده نزدیک برای کاربران دیگر مناطق هم منتشر می شود یا خیر. گفتنی است که ال جی مدتی پیش برنامه تست اندروید ۱۰ بتا برای وی ۵۰ تینکیو در کره جنوبی را آغاز کرده بود و باتوجه به آغاز عرضه نسخه پایدار این نسخه برای جی ۸ تینکیو، احتمالا یک بروزرسانی پایدار برای مدل وی ۵۰ تینکیو هم منتشر می شود.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

مشخصات فنی کامل ریلمی ایکس ۵۰ فاش شد

مشخصات فنی کامل ریلمی ایکس ۵۰ فاش شد

مشخصات فنی کامل گوشی هوشمند ریل می ایکس ۵۰ (Realme X50) قبل از دو هفته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *