صفحه اصلی / سامسونگ / سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به نمایشگر با نسبت تصویر ۱۹:۹ مجهز می شود

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به نمایشگر با نسبت تصویر ۱۹:۹ مجهز می شود

رسانه کلیک – بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی یک بنچمارک در اختیار رسانه ها قرار گرفته، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ دارای صفحه نمایش با نسبت تصویر ۱۹:۹ است.

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ مانند گلکسی S10 به نمایشگر با نسبت تصویر ۱۹:۹ مجهز می شود. گلکسی نوت ۹ دارای صفحه نمایش با نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ است. انتظار می رود این تغییر نسبت تصویر به علت استفاده از حفره درون نمایشگر باشد.

پرچمدار آینده سامسونگ در دو اندازه مختلف و با نام های متفاوت معرفی می شود (سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در ۴ نسخه معرفی می شود). گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پرو در نسخه های ۴G و ۵G روانه بازار می شود. به تازگی یکی از این مدل ها در بنچمارک HTML5 مشاهده شده است.

این دستگاه نسخه ۵G گلکسی نوت ۱۰ پرو برای اپراتور همراه ورایزون است. این دستگاه با شماره مدل SM-N976V در این بنچمارک حضور پیدا کرده است.

بر اساس شایعات، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به صفحه نمایش ۶٫۲۸ اینچی و نسخه پرو آن به نمایشگر ۶٫۷۵ اینچی مجهز می شود (گلکسی نوت ۱۰ پرو با نمایشگر ۶٫۷۵ اینچی در راه است). انتظار می رود این پنل ها دارای رزولوشن ۳۰۴۰ × ۱۴۴۰ پیکسل باشد.

سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به نمایشگر با نسبت تصویر ۱۹:۹ مجهز می شود

این رزولوشن به معنای تراکم پیکسلی ۵۳۶ پیکسل در هر اینچ برای نوت ۱۰ و ۴۹۸ پیکسل در هر اینچ در نوت ۱۰ پرو است. بر اساس این بنچمارک، سامسونگ پرچمداران آینده خود را به سیستم عامل پیش فرض اندروید پای مجهز می کند.

بر اساس شایعات، سامسونگ برای نسخه پرو پرچمدار آینده خود یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی در نظر می گیرد (گلکسی نوت ۱۰ پرو به باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود). این موضوع به معنای افزایش ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی ظرفیت باتری این دستگاه در مقایسه با گلکسی نوت ۹ است.

انتظار می رود سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ به دوربین اصلی سه گانه مجهز شود و گلکسی نوت ۱۰ پرو با دوربین اصلی چهارگانه در اختیار خریداران قرار بگیرد (گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ با دوربین اصلی چهارگانه از راه می رسد).


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

پخش زنده از رویداد معرفی جهانی آنر ۲۰ [نسخه آفلاین اضافه شد]

روز جاری برند آنر طی مراسمی در شهر لندن از آنر ۲۰ با شعار CaptureWonder …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *