صفحه اصلی / پیکسل 3a / پیکسل ۳a موفق به کسب امتیاز ۱۰۰ در DxOMark شد

پیکسل ۳a موفق به کسب امتیاز ۱۰۰ در DxOMark شد

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، محصول جدید گوگل یعنی پیکسل ۳a موفق به کسب امتیاز ۱۰۰ در DxOMark شد. در ادامه همراه ما باشید.

زمانی که گوگل گوشی های پیکسل ۳a و پیکسل ۳a XL را معرفی کرد، خبر از این موضوع داد که این گوشی ها دارای دوربین های مشابه پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL هستند. این موضوع با توجه به این که هیچ گوشی دیگری با قیمت زیر ۳۹۹ دلار قابلیت عکاسی با چنین کیفیتی را ندارد یک دستاورد بزرگ به شمار می رود. اخیرا نیز امتیاز پیکسل ۳a در DxOMark مشخص شده که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

گوگل قصد داشت هزینه تولید پیکسل ۳a و پیکسل ۳a XL را کاهش دهد، بنابراین از تجهیز آن ها به Pixel Visual Core که برای بهبود عملکرد پردازش تصاویر به کار می رود، صرف نظر کرد. با توجه به اینکه امتیاز DxOMark پیکسل ۳a تنها یک نمره با پیکسل ۳ تفاوت دارد، به نظر می رسد این نمره نشان دهنده قدرت واقعی این دوربین نیست. با این حال کماکان تفاوت هایی میان عملکرد دوربین پیکسل ۳a با پرچمداران دیگر وجود دارد.

نکته اول آن است که لرزشگیر پیکسل ۳a در نور کم و به ویژه حین فیلم برداری بسیار خوب عمل می کند. با این همه، نور کم برای این دوربین می تواند به منزله یک شمشیر دو لبه عمل کند، زیرا سنسورهای این گوشی در شرایط مشابه نوری مشابه عکس های تاریکی ثبت می کنند. با این حال در شرایط نوری مناسب، این گوشی عکس های بسیار باکیفیت و پرجزئیاتی را ثبت کرده است.

پیکسل ۳a موفق به کسب امتیاز ۱۰۰ در DxOMark شد

همچنین در بررسی DxOMark ذکر شده که دوربین پیکسل ۳a در زمینه هایی از جمله تعادل رنگ و سفیدی بهتر از سایر پرچمداران مشابه عمل کرده است؛ به این معنا که تصاویر ثبت شده توسط این گوشی نسبت به اکثر گوشی ها از دقت بیشتری برخوردارند. در واقع می توان گفت تنها ضعف آن، عکاسی و فیلم برداری در نور کم است؛ مشکلی که اکثر گوشی های مجهز به سنسورهای کوچک از آن رنج می برند.

در نهایت این گوشی موفق به کسب امتیاز ۱۰۳ در عکاسی و ۹۵ در فیلمبرداری شد. با توجه به اینکه آیفون XR امتیاز ۱۰۱ و گوشی های گران تری از جمله گلکسی S9 Plus و آیفون X امتیازهای کمتری کسب کرده اند، گوگل باید به گوشی جدید خود و امتیاز کسب شده توسط آن افتخار کند. خبر خوب آن است که این شرکت در صدد است گوشی های نسبتا ارزان قیمت دیگری را نیز در آینده نه چندان دور و با ویژگی های بسیار قابل قبول به بازار عرضه کند.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

نمونه تصاویر گرفته شده با آنر ۹X پرو در نور کم لو رفت

نمونه تصاویر گرفته شده با آنر ۹X پرو در نور کم لو رفت

نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی‌ هوشمند آنر ۹ ایکس پرو در شرایط محیطی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *